CUP OF RESPECT

Poniedziałek, December 6, 2021

Kawa smakuje lepiej, gdy powstaje
z szacunkiem –
czuć to w każdej filiżance

Mówi się, że nie można kupić miłości. Można jednak zasłużyć na szacunek pod postacią filiżanki pysznej kawy NESCAFÉ®. Pokażemy Ci, jak uprawiamy, przetwarzamy i pakujemy kawę z szacunkiem dla środowiska naturalnego i współpracujących z nami plantatorów. Opracowaliśmy też innowacyjne rozwiązania, dzięki którym możesz cieszyć się naszą kawą, wspierając zrównoważony rozwój. Mamy nadzieję, że gdy zobaczysz, co robimy na całym świecie, zasłużymy również na Twój szacunek.

 

 

Delektuj się smakiem ziaren
ze zrównoważonych upraw  

Podróż ziaren NESCAFÉ® zaczyna się od osób zajmujących się uprawą kawowców. To nasi bohaterowie. Jesteśmy dumni, że możemy z nimi współpracować. Eksperci NESCAFÉ® odwiedzają ich gospodarstwa i przekazują wiedzę o innowacyjnych, zrównoważonych praktykach rolniczych. Dzięki temu rolnicy mają szansę więcej zarabiać, cieszyć się lepszym zdrowiem i działać w zgodzie z naturą. W końcu im bardziej naturalnie i z szacunkiem uprawiana jest nasza kawa, tym lepiej będzie smakować w Twojej filiżance.

 

Pomóż nam stawiać czoła zmianom
klimatu – każda filiżanka ma znaczenie 

Szanujemy planetę, dlatego pracujemy nad tym,
żeby produkcja naszej kawy była bardziej zrównoważona. Oznacza to, że wspieramy bioróżnorodność, oszczędzamy wodę i redukujemy emisję dwutlenku węgla począwszy od plantacji, aż do naszych fabryk. Z każdą filiżanką kawy NESCAFE®, pomagasz nam  stawiać czoła zmianom klimatu.

 

Wspieramy recykling
naszych opakowań 

Szacunek jest dla nas najważniejszy na każdym etapie powstawania kawy – to naturalne, że dbamy również o to, w czym ją sprzedajemy. Dlatego projektujemy opakowania, które łatwiej poddać recyklingowi.

 

 

 

Zmiana jest w Twoich rękach

Tutaj zaczyna się Twoja rola – za każdym razem, gdy delektujesz się naszą kawą, dokonujesz wyboru opartego na wzajemnym szacunku. Cieszymy się, że możemy Cię do tego inspirować i dzielić się nowymi pomysłami.