Stacje benzynowe

skontaktuj się z nami


Jeżeli chcieliby Państwo na bieżąco otrzymywać materiały marketingowe/handlowe dotyczące rozwiązań kawowych NESCAFE/produktów Nestle Polska S.A. lub życzą sobie Państwo aby skontaktował się z Państwem nasz przedstawiciel handlowy, prosimy o zaznaczenie odpowiednich zgód poniżej:

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Nestlé Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 32, 02-672 Warszawa (dalej: „Administrator danych”). Powyższe dotyczy również innych danych, które zostaną zebrane od Pani/Pana w trakcie kontaktów Pani/Pana z Administratorem danych. Wszelkie żądania, pytania i wnioski dotyczące Pani/Pana danych osobowych przetwarzanych przez Administratora danych lub związanych z nimi praw, należy kierować pisemnie na adres: Nestlé Polska S.A., ul. Domaniewska 32, 02-672 Warszawa lub mailem na adres: data.privacy@pl.nestle.com. Dane kontaktowe do inspektora ochrony danych osobowych: DataProtectionOffice@nestle.com

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Nestlé Polska S.A. informacji handlowych/marketingowych, dotyczących produktów lub usług oferowanych przez Nestlé Polska S.A., w tym informacji dobieranych pod kątem moich preferencji (np. oferty, newslettery, informacje o nowościach i promocjach, informacje o wydarzeniach), za pośrednictwem następujących środków komunikacji, które przekazałem/przekazałam Nestlé Polska S.A.:

Ma Pani/Pan prawo wycofania każdej udzielonej zgody w dowolnym momencie, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych z prawem na tej podstawie przed wycofaniem zgody.