CAFELOTERIA. Zasmakuj w nagrodach z NESCAFÉ!

Poniedziałek, September 30, 2019

W dniu 01.10.2019 rusza druga edycja loterii w kanale vendingowym pod hasłem „CAFELOTERIA. Zasmakuj w nagrodach z NESCAFÉ!”

Przyjmowanie zgłoszeń do loterii rozpoczyna się 01.10.2019 i potrwa do 30.11.2019 roku. Loterią objęte są produkty wydawane w kubku, który zawiera informację o loterii oraz posiada nadrukowany unikalny kod alfanumeryczny na zewnętrznej ściance bocznej. Produkty te można kupić w maszynach (automatach) vendingowych NESCAFÉ, posiadających naklejkę z informacją o obsłudze przez Autoryzowanego Operatora Vendingowego Nestlé Professional.

Aby wziąć udział w loterii należy jednorazowo kupić dowolny produkt promocyjny w maszynie vendingowej marki NESCAFÉ i zachować oryginalne opakowanie (kubek z kodem), a następnie dokonać prawidłowego zgłoszenia na www.cafeloteria.pl.

Do wygrania ponad 1000 atrakcyjnych nagród – kod na 30 zeta na pyszne.pl, ekspres Dolce Gusto Infinissima, smartfon Samsung Galaxy S9, w finale października – skuter Vespa Sprint, a w listopadzie stylowy Fiat 500!

Szczegóły i regulamin na www.cafeloteria.pl