OSIĄGNIJ PEŁNIĘ SMAKU DODAJĄC NAJLEPSZY SOS - DOSTĘPNE JUŻ WKRÓTCE!

Piątek, April 2, 2021

 

Jest to rozszerzenie oferty sosów zimnych o nowy format pod najsilniejszą marką kulinarną WINIARY, którą rozpoznaje 99% polskich konsumentów.

Cała gama sosów w nowym formacie butelki 700ml posiada receptury najwyższej jakości, doceniane na polskim rynku detalicznym oraz szwajcarskim, z czego dwa produkty WINIARY Majonez Dekoracyjny 700ml oraz WINIARY Sos czosnkowy 700ml są również te same, co w wiaderkach 3L.

  • Bardzo dobrze znane receptury z rynku detalicznego,
  • Mocna pozycja WINIARY Majonezu Dekoracyjnego i WINIARY Sosu czosnkowego, również w HoReCa w formacie wiader 3L,
  • Receptury, które mogą zdobywać konsumentów smakiem,
  • Gama smaków od podstawowych do specjalnych,
  • Funkcjonalne opakowanie stojące na korku (niekapek), wykorzystujące siłę grawitacji, aby zminimalizować straty,
  • Przezroczysty plastic PET – widoczny sos, przystosowane do recyklingu.

 

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTÓW

WINIARY Majonez Dekoracyjny 700ml

1. Jakość, kolor – nieporównywalnie lepsza od konkurencji

2. Brak sztucznych dodatków, dzięki którym nie ma posmaków

3. Gęstość, która sprzyja utrzymywaniu się w aplikacji

Ocena ogólna – bardzo dobry jakościowo majonez. Dobrze zbilansowane wszystkie smaki tworzące jedną spójną kompozycję smakową charakterystyczną dla majonezu domowego. Idealna kompozycja smakowa do dań typu hamburger czy hot-dog, a także do kanapek z rybami i skorupiakami oraz zimnych przekąsek z mięs, ryb i skorupiaków, wędlin i jajek czy, także do wędzonych ryb. Bardzo dobry dodatek do wszelkiego rodzaju dań z grilla, pieczonych czy smażonych.

WINIARY Majonez Dekoracyjny jest majonezem zdecydowanie najlepszym zarówno pod względem konsystencji, jak i aromatu, i co najważniejsze smaku. Posiada największy potencjał kulinarny. Znakomita kompozycja smakowa dopasowana pod tradycyjne przyzwyczajenia kulinarne Polaków i posiadająca największe udziały rynkowe na polskim rynku w kategorii majonezów.

Skład - olej rzepakowy, żółtko jaja 6,0%, ocet, musztarda (woda, gorczyca, ocet, sól, cukier, przyprawy, aromat), cukier, sól, przyprawy, przeciwutleniacz (sól wapniowodisodowa EDTA), regulator kwasowości (kwas cytrynowy). Produkt zawiera gorczycę i jaja.

 

WINIARY Musztarda Klasyczna 700ml

1. Wyrazista, z gamy musztard sarepskich, wyczuwalne ziarna gorczycy

2. Gęstsza, ostrzejsza niż ogólnie dostępne w tym formacie, dzięki czemu idealnie pasuje do aplikacji fast foodowych, grillowych

3. Świetnie zbilansowana smakowo

Ocena ogólna – Musztarda Klasyczna w 700ml butelce bardzo mocno różni się od dotychczas znanej WINIARY Musztardy Łagodnej w wiaderku 3L, gdyż jest zdecydowanie bardziej gęsta głównie przez wyraźne drobinki grubo zmielonej gorczycy, ma zupełnie inną kolorystykę oraz zupełnie odmienny smak. Obydwie musztardy są wyjątkowe i bardzo dobre, jednak praktycznie nie do porównania z powodu ich zróżnicowanej jakości i smaku, które plasują te musztardy w dwóch różnych grupach. WINIARY Musztarda Łagodna w wiaderku 3L to musztarda z grupy musztard miodowych, zbliżona smakowo do musztardy słonecznej, a WINIARY Musztarda Klasyczna w butelce 700ml to musztarda zbliżona do grupy musztard typu Sarepska. Generalnie WINIARY Musztarda Klasyczna 700ml jest produktem bardzo dobrym o wysokiej jakości, świetnie skomponowanej recepturze smakowo i aromatycznie, a także pod względem konsystencji. Z całą pewnością wymienione wyżej zalety sprawiają, że posiada bardzo duży potencjał sprzedażowy praktycznie w całej gastronomii oraz ogromne szanse na uzyskanie aprobaty polskich konsumentów tak, jak ma to miejsce w Szwajcarii, gdzie występuje pod kultową na tym rynku marką THOMY.

Skład - woda, nasiona gorczycy (20,7%), ocet, sól jodowana, cukier, przyprawy

Produkt zawiera gorczycę.

 

WINIARY Ketchup Klasyczny 700ml

1. Profil smakowy identyczny z jednym z głównych graczy na rynku

2. Nie rozwarstwia się, jest gęsty, gładki i jednorodny

3. Nie ma sztucznych posmaków

Ocena ogólna – jest to ketchup o konsystencji bardzo gładkiej i szklistej, dzięki zawartości 56% koncentratu pomidorowego. Jego kolorystyka jest bardzo intensywnie czerwona, a smak delikatny, kwaskowy. Smak pomidorowy bardzo dobrze zbalansowany z kwasowością octową i słodyczą cukru, a także dobrze zharmonizowane wszystkie składniki ketchupu z przyprawami. Bardzo przyjemny i delikatny smak typowego ketchupu. Nie ma w nim wad widocznych u konkurencji, jak np. rozwarstwianie się czy sztuczny posmak. Mając smak o identycznym profilu jak jeden z popularnych ketchupów na rynku polskim, ma ogromne szanse zaskarbić sobie gusta Polaków, tak jak ma to miejsce w Szwajcarii, gdzie jest dostępny pod kultową na tym rynku marką THOMY.

Skład - przecier pomidorowy 50,0% (z koncentratu), cukier, woda, ocet, skrobia modyfikowana, sól jodowana, aromat, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa).

 

WINIARY Sos Burgerowy 700ml

1. Profil smakowy dla szerokiego grona odbiorców

2. Typowy sos burgerowy na bazie majonezu, z lekką, przyjemną ostrością

3. Zawiera wyczuwalne kawałki warzyw

Ocena ogólna - konsystencja gęstego sosu majonezowego z wyraźnymi kawałkami cebuli, ogórków konserwowych, papryki oraz ziół i przypraw. Kolorystyka jasno pomarańczowa z zielonkawymi drobinkami ogórka oraz ziół i przypraw. Smak delikatnie kwaskowy i lekko słodki oraz pikantny z delikatnie wybijającym się posmakiem majonezu z dodatkiem koncentratu pomidorowego, a także wyrazistym smakiem konserwowych ogórków i cebulki.

Bardzo dobry jakościowo sos. Dobrze zbilansowane wszystkie smaki (kwaśny, słodki i słony) tworzące jedną spójną kompozycję smakową charakterystyczną dla sosu burgerowego. Idealna kompozycja smakowa do przekąsek zimnych typu hamburger czy hot-dog, a także do zimnych mięs, ryb i skorupiaków oraz do wędlin i jajek, a nawet do wędzonych ryb. Bardzo dobry dodatek do wszelkiego rodzaju dań z grilla, pieczonych czy smażonych.

Produkt już znany z rynku detalicznego i doceniany przez Polskich konsumentów.

Skład - olej słonecznikowy, woda, warzywa 6,0% (ogórek, cebula, czosnek, czerwona papryka), ocet, cukier, żółtko jaja, koncentrat pomidorowy, skrobia kukurydziana, sól, przyprawy (w tym gorczyca), aromat. Produkt zawiera gorczycę i jaja.

 

WINIARY Sos Czosnkowy 700ml

1. Sos na gęstym, wysokiej jakości kremowym majonezie z prawdziwymi, wyczuwalnymi kawałkami czosnku

2. Konsystencja w punkt do aplikacji

3. Najbardziej naturalny i najlepszej jakości sos czosnkowy na rynku

Ocena ogólna - bardzo dobry jakościowo sos. Dobrze zbilansowane wszystkie smaki tworzące jedną spójną kompozycję smakową charakterystyczną dla sosu czosnkowego. Idealna kompozycja smakowa do dań typu hamburger czy hot-dog, a także do zimnych mięs, ryb i skorupiaków oraz do wędlin i jajek czy do wędzonych ryb. Bardzo dobry dodatek do wszelkiego rodzaju dań z grilla, pieczonych czy smażonych.

Sos z bardzo dużym zastosowaniem kulinarnym, zarówno jeżeli chodzi o gamę dań do jakich można go użyć czy w odniesieniu do przekroju osób, do których może być skierowany (dzieci, młodzież i osoby dorosłe) z powodu swojej delikatności, czy dobrze zharmonizowanej kompozycji smakowej. Gęstość WINIARY Sosu czosnkowego ustawia ten sos jako doskonały dodatek do dań zimnych, jak i gorących oraz jako dodatek do różnego rodzaju sałat i sałatek.

Receptura doceniana przez konsumentów, mająca największe udziały na rynku detalicznym spośród markowych sosów czosnkowych.

Skład - olej słonecznikowy, woda, warzywa (czosnek 3,6%, cebula), ocet, cukier, żółtko jaja, skrobia kukurydziana, sól, przyprawy (w tym gorczyca), aromat, liść pietruszki.

Produkt zawiera jaja i gorczycę. Może zawierać: gluten, soję, mleko, seler.

 

WINIARY Sos Tatarski 700ml

1. Wyjątkowa receptura, uwielbiana przez Polaków, nie mająca porównania z sosami innych producentów

2. Wyraźne kawałki warzyw – ogórki, cebula oraz pieczarki

3. Wspaniale skomponowane smaki, lekka nuta musztardowa

Ocena ogólna – bardzo dobry jakościowo sos. Dobrze zbilansowane wszystkie smaki tworzące jedną spójną kompozycję smakową charakterystyczną dla sosu tatarskiego. Idealna kompozycja smakowa do przekąsek zimnych z mięs, ryb i skorupiaków oraz warzyw, a przed wszystkim do wędlin i jajek. Bardzo lubiany przez polskich konsumentów sos o docenianej recepturze, który na rynku gastronomicznym konkuruje z sosami typu remulada, o mniej charakterystycznym dla Polaków profilu. Receptura najpopularniejsza wśród polskich konsumentów o największych udziałach na rynku detalicznym.

Skład - olej rzepakowy, woda, cukier, warzywa 5,0% (ogórek, cebula), ocet, żółtko jaja, sól, pieczarki 1,2%, przyprawy (w tym gorczyca), skrobia kukurydziana, zioła, aromaty (z pszenicą), przeciwutleniacz (sól wapniowo-disodowa EDTA). Produkt zawiera pszenicę, jaja i gorczycę.

 

GRUPA DOCELOWA

Nowy format Sosów zimnych WINIARY kierowany jest do punktów gastronomicznych, które prowadzą sprzedaż na wynos, a dania serwowane nadają się do konsumpcji w drodze, jak również grill bary, food trucki, bary szybkiej obsługi, w tym stacje benzynowe, gdzie sos dozowany jest na oczach klienta. W takich miejscach szczególne znaczenie ma marka (i stojąca za nią jakość), gdyż konsument ma z nią kontakt i może rozpoznać swój ulubiony sos, którego jakość docenia.

Grupą docelową są: szefowie kuchni, kucharze, właściciele food trucków, barów, punktów sezonowych, osoby dokonujące zakupów dla punktów gastronomicznych.