Poznaj linię produktów NESCAFÉ – kawy ziarniste INTENSO, ESPRESSO i SUPERIORE!

Piątek, October 27, 2017

 

Wyzwania na miarę lidera

Począwszy od 1938 roku niezmiennie udowadniamy, że jesteśmy liderem na światowym rynku kawy. Naszą czołową pozycję zawdzięczamy inwestycjom w ciągłe doskonalenie i rozwój. NESCAFÉ wciąż stawia sobie nowe wyzwania, a co najważniejsze – realizuje je. Nasza kawa zdobyła szczyt Mount Everest, a nawet dotarła na księżyc!

 

Liczymy na więcej

Nie powinno zatem dziwić, że staliśmy się wiodącą marką kawy na światowym rynku. Jesteśmy obecni w ponad 180 krajach, a w każdej sekundzie wypijanych jest niemal 5000 kubków naszej kawy. Nasi odkrywcy smaku – dzięki współpracy
z plantatorami z 13 różnych państw – w sposób odpowiedzialny i bezpieczny dla środowiska pozyskują w 100% naturalną kawę.

 

Doświadczenie ukryte w każdym ziarnie

 

Bogatsi o 80 lat doświadczenia w paleniu i parzeniu kawy, z dumą przedstawiamy nową linię produktów NESCAFÉ – kawy ziarniste INTENSO, ESPRESSO i SUPERIORE.

 

Nowe ziarniste kawy NESCAFÉ stworzyliśmy z myślą o idealnym dopełnieniu naszych kompleksowych rozwiązań kawowych dla biur i hoteli.

 

Poczuj niezwykłe bogactwo smaku – zaparz kawę INTENSO, ESPRESSO lub SUPERIORE w maszynach Nestlé Professional, z myślą o których stworzyliśmy nasze nowe kompozycje.

 

Idealnie dobrane proporcje ziaren arabiki i robusty z wyczuwalnymi nutami kakao, orzecha laskowego lub migdałów –to tajemnica tych trzech niezwykłych kompozycji, które odpowiadają na różnorodne potrzeby wszystkich wielbicieli kawy.Skosztuj, jak wyśmienicie smakują ziarna kawy palone w całości, i doceń różnicę.

 

NESCAFÉ INTENSO
Idealna kompozycja łagodnych ziaren Arabiki z przewagą wyrazistej Robusty. Naturalna zawartość kofeiny, odpowiednia goryczka i optymalna cierpkość oraz kremowa konsystencja z niezwykle przyjemną nutą kakao. Czego chcieć więcej? Zacznij dzień z NESCAFÉ Intenso, a pobudzi wszystkie Twoje zmysły. Intensywnie.

 

 

NESCAFÉ ESPRESSO

 

Doskonale zrównoważona mieszanka subtelnej Arabiki i esencjonalnejRobusty. Wyszukany, intensywny smak przechodzi doskonale łączy się z nutami ciemnej czekolady i orzechów laskowych. NESCAFÉ Espresso przywróci Ci pożądaną równowagękażdego dnia.

 

 

 

 

NESCAFÉ SUPERIORE

 

Pełnia finezyjnego smaku uzyskana z wyselekcjonowanych ziaren.
100% Arabiki to 100% znakomitości pochodzącej z plantacji opatrzonych certyfikatem Rainforest Alliance Certified™. Wyśmienicie zbalansowana moc esencji o delikatnej goryczce muśnięta słodyczą migdałowego aromatu. Delektuj się wyjątkowym smakiem NESCAFÉ Superiore i pozwól sobie na niezapomnianą chwilę odprężenia.