Zapewniamy bezpłatną edukację online dla aspirujących szefów kuchni na całym świecie dzięki Worldchefs Academy!

Poniedziałek, November 30, 2020

Zapewniamy bezpłatną edukację online dla aspirujących szefów kuchni na całym świecie dzięki Worldchefs Academy!
Coraz więcej aspirujących szefów kuchni na całym świecie poszerza swoje doświadczenie, kompetencje oraz umiejętności kulinarne dołączając do Worldchefs Academy.
 
Darmowy, program szkoleń online, został uruchomiony przez Nestlé Professional® oraz World Association of Chefs Societies (Worldchefs)  w 2018 roku, oferując młodym ludziom podstawową edukację kulinarną dającą możliwość zostania profesjonalnym szefem kuchni.
Worldchefs Academy to solidna i wszechstronna baza do nauki od podstaw przed wejściem do profesjonalnej kuchni,” powiedział Mr. Lorieux, Global Executive Chef w Nestlé Professional®.  “Zwiększenie dostępności szkoleń w różnych językach jest bardzo ważne, ponieważ jest wiele osób, które nie mówią po angielsku lub go nie rozumieją. Te nowe tłumaczenia pomogą nam dotrzeć do większej liczby osób na całym świecie. W czasach, gdy podróże są ograniczone, połączenia online są ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej,” dodał.
 
Pierwszy krok do kariery kulinarnej
 
Program Worldchefs Academy jest dostępny dla każdego, bez względu na obecne wykształcenie lub posiadane umiejętności. Zawiera podstawy profesjonalizmu kulinarnego, obsługi gastronomicznej, teorii kulinarnej, higieny żywności i warunków sanitarnych, podstaw gotowania oraz informacje o wartościach odżywczych.
Użytkownicy mogą pobrać zapisany kurs i uczyć się z niego w dowolnym momencie, niezależnie od połączenia internetowego, przed powrotem do trybu online, gdy będzie ono potrzebne w celu ukończenia finalnego testu. Już za trzy miesiące lub wcześniej, młodzi ludzie mogą otrzymać certyfikat Pre-Commis Chef – dzięki czemu, będą gotowi do ubiegania się o pierwszą pracę w profesjonalnej kuchni.
 
Wsparcie oparte na współpracy
 
Doradcy do spraw rozwoju reprezentujący Nestlé Professional® oraz Worldchefs pracowali razem nad stworzeniem Worldchefs Academy dostępnej dla każdego, kto jest zainteresowany oraz chętny do nauki. 
 
Worldchefs Academy można pobrać zarówno z App Store, jak i Google Play lub wejść na:  www.worldchefsacademy.com.