Za sprawą programu We Proudly Serve Starbucks™ zaoferujesz gamę wysokiej jakości napojów na Twoim wydarzeniu czy w miejscu pracy. Misją marki Starbucks® jest „Inspirować i rozwijać ludzi – w każdej chwili: jeden człowiek, jedna kawa, jedno miejsce ”. To właśnie w oparciu o unikalne wartości przyświecające marce „Starbucks” realizujemy naszą misję dostarczania wyjątkowych wrażeń poprzez oferowanie naszym klientom znanych i uwielbianych napojów. Kontynuuj naszą misję i skorzystaj z programu We Proudly Serve Starbucks , wzbogacając swoją ofertę o wysokiej jakości napoje, które przyciągną klientów i zwiększą Twoje przychody.


 

Rozwiązania dostosowane do potrzeb Twojej firmy

Kawa stanowi istotę wszystkich naszych działań, dlatego do jej parzenia używamy w 100% tej samej odmiany ziaren Arabica, która jest dostępna we wszystkich kawiarniach Starbucks. Zaproponuj swoim klientom ich ulubione napoje kawowe na bazie flagowego espresso marki Starbucks, ciemnego Espresso Roast lub jaśniejszego Blonde Espresso Roastâ.

 

 

Oferta samoobsługowa

W ramach programu We Proudly Serve Starbucks możesz również skorzystać z naszej oferty samoobsługowej, dzięki której zaoferujesz wysokiej jakości napoje w miejscach nieobsługiwanych przez catering. Nasza najnowsza, przyjazna użytkownikowi technologia umożliwia serwowanie szerokiej gamy najpopularniejszych napojów Starbucks przyrządzanych ze świeżych ziaren i prawdziwego mleka. W naszej ofercie samoobsługowej znajdziesz zarówno moduły na ladę, jak i wolnostojące, do wyboru w wersji z płatnością bezgotówkową i samoobsługą.


Intrygujące menu

Wszystkie napoje serwowane przez naszych baristów oraz maszyny samoobsługowe przyrządzane są według autentycznych przepisów Starbucks. Twoje menu powstanie w oparciu o gamę napojów, które z pewnością wzbudzą szerokie zainteresowanie.

  • Klasyki na bazie espresso
  • Kawy mrożone
  • Najwyższej jakości herbaty Teavanaä
  • Gorące czekolady
  • Sezonowe specjały
  • Pyszne przekąski

*Oferta różni się w zależności od rynku i pakietu.

 

W trosce o planetę i plantatorów

Kawa Starbucks pochodzi w 100% z etycznych źródeł i uprawiana jest zgodnie z normami zawartymi w dokumencie Coffee and Farmer Equity (C.A.F.E.). Wspieramy ponad milion plantatorów poprzez takie inicjatywy jak otwieranie ośrodków pomocy, programy pożyczkowe, ułatwianie dostępu do kredytów, ochrona lasów czy pozyskiwanie odmian kawowca odpornych na rdzę kawową. A wszystko po to, aby chronić planetę i zadbać o lepszą przyszłość dla plantatorów.

Najwyższe standardy i doświadczenie w zakresie parzenia kawy

Podczas szkolenia oferowanego w ramach programu We Proudly Serve Starbucks Twój zespół zdobędzie niezbędną wiedzę o kawie i wartościach naszej marki oraz zyska wprawę w parzeniu idealnych napojów Starbucks. Szkolenie stacjonarne na start, innowacyjne filmy szkoleniowe oraz nieustanna komunikacja online, szczegółowe wskazówki czy audyty to tylko jedne z wielu działań, które podejmiemy w ramach wsparcia dla Twojej firmy.

Dowiedz się więcej

Zapoznaj sięz programem We Proudly Serve Starbucks i odkryj wyjątkową gamę naszych pysznych napojów.

Zadzwoń lub wyślij e-maila i umów się na spotkanie o dogodnej porze i w dogodnym miejscu:

Tomasz Mazur, Starbucks Ambassador
E-mail: Tomasz.Mazur@pl.nestle.com

Tel: +48 600 204 259
Strona: www.nestleprofessional.pl

 

 

 

"Znak towarowy STARBUCKS i logo Starbucks są używane przez Nestlé na podstawie licencji. Pike Place jest znakiem towarowym należącym do The Pike Place Market PDA, używanym na podstawie licencji."