Za każdym kubkiem NESCAFÉ stoją ludzie, każdy z nich ma swoją opowieść i każdy z nich ciężko pracuje po to, abyśmy mogli się cieszyć ulubioną kawą świata przez wiele następnych lat.

ŚWIETNA KAWA OD 1938 ROKU

Pewnego pięknego, wiosennego dnia roku 1938, w Szwajcarii, powstała kawa NESCAFÉ.

Jednak historia NESCAFÉ faktycznie rozpoczyna się kilka lat wcześniej. W 1929 roku Henry Nestlé został poproszony o rozwiązanie problemu olbrzymich rezerw kawy, które zalegały w brazylijskich magazynach po kryzysie giełdowym na Wall Street. Ta prośba nie była jedynie początkiem marki oferującej nowe doznania dla kawoszy całego świata. Stała się początkiem związku brazylijskich dostawców z pionierami kawy przyszłości.

1 kwietnia 1938 roku po latach ciężkiej pracy i poszukiwań innowacji postanowiliśmy przedstawić światu niebywale bogatą w aromat kawę rozpuszczalną. Od tego czasu jesteśmy wiodącą marką na świecie, dostępną w ponad 180 krajach. W każdej sekundzie konsumowanych jest 5,500 filiżanek NESCAFÉ.

IT ALL STARTS WITH A NESCAFÉ – Wszystko zaczyna się od NESCAFÉ.

Odkąd powstało NESCAFÉ w 1938 roku, poprzez ekspedycję na Mount Everest po wysłanie kawy w kosmos, byliśmy częścią niesamowitych wydarzeń.

To właśnie z pasji i miłości do tworzenia relacji i innowacji zrodziło się hasło “It all starts with NESCAFÉ – wszystko zaczyna się od NESCAFÉ”. Niezależnie od tego, czy chodzi o nowe idee, nowe znajomości czy po prostu nowy dzień – cieszymy się, że możemy być częścią Twojego świata.

NASZ ŚWIAT PEŁEN KAWY

Na przestrzeni lat pytanie „czy masz ochotę na kawę?” ustąpiło miejsca pytaniu „na jaką kawę masz ochotę?”. Niezmienne jest to, że w każdym przypadku odpowiedź brzmi NESCAFÉ.

Jednak jako kawosze i innowatorzy nie myślimy tylko o tym, jak kawę pija się dzisiaj. Przyszłość kawy nie jest wcale taka bezpieczna, biorąc pod uwagę zmiany klimatyczne, choroby roślin, niską kulturę agrarną oraz migracje ludności z regionów uprawnych do miast. NESCAFÉ stawia czoło wyzwaniom współczesności przez programy takie jak „NESCAFÉ Plan” czy „NESCAFÉ Farmer Connect” ponownie dając rolnikom powód do dumy. Współpracujemy z ponad milionem rolników, dzięki czemu NESCAFÉ jest zawsze w dobrej cenie.

Robimy więcej dla bezpieczeństwa przyszłości kawy niż jakikolwiek inny producent. Naszym celem jest ciągłe poszukiwanie nowych, odpowiedzialnych sposobów pozyskiwania kawy dla wszystkich, którzy kochają ją tak, jak my oraz dla tych, którzy utrzymują się z jej uprawy.

Za każdym kubkiem NESCAFÉ stoją ludzie, każdy z nich ma swoją opowieść i każdy z nich ciężko pracuje po to, abyśmy mogli się cieszyć ulubioną kawą świata przez wiele następnych lat.