Płatki Śniadaniowe Nestlé to prosty i szybki sposób na pyszne śniadanie z pełnego ziarna. Mogą być spożywane np. z mlekiem, jogurtem, kefirem lub świeżymi owocami.

Płatki Śniadaniowe Nestlé

CPP Toruń-Pacific jest największym w naszej części Europy producentem płatków śniadaniowych. Oprócz rynku polskiego, zaopatruje ponad 30 krajów Europy, Bliskiego i Dalekiego Wschodu.

Płatki Śniadaniowe Nestlé to prosty i szybki sposób na pyszne śniadanie z pełnego ziarna. Mogą być spożywane np. z mlekiem, jogurtem, kefirem lub świeżymi owocami.

 

Dlaczego pełne ziarno jest takie ważne?

Każde PEŁNE ZIARNO zawiera wszystkie 3 części ziarna: łuskę, bielmo i zarodek, które dostarczają cenne dla organizmu składniki odżywcze. Łuska – zewnętrzna warstwa – jest bogata w błonnik. Bielmo – środkowa część ziarna – zawiera węglowodany złożone, które są doskonałym źródłem energii. W zarodku natomiast, znajdują się między innymi składniki mineralne oraz witaminy z grupy B. Badania naukowe dowodzą, że regularne jedzenie produktów pełnoziarnistych w ramach zbilansowanej diety i zdrowego stylu życia pomaga utrzymać szczupłą sylwetkę.