JESTEŚMY TYM CO JEMY

Portfolio marki GARDEN GOURMET® to produkty, które nie mają sobie równych. Fenomenalnie pyszne i o fenomenalnej teksturze oferują fenomenalne doznania smakowe. Produkty GARDEN GOURMET® są idealne dla osób, które chcą ograniczyć spożycie mięsa i nadal cieszyć się smacznym jedzeniem. To unikalne produkty dla osób, którym również zależy na przyszłości naszej planety i własnym zdrowiu.

ultimate burger

JEDZENIE NA BAZIE ROŚLIN JEST TERAZ DOSTĘPNE DLA KAŻDEGO!

Diety roślinne nie są już tylko dla wegetarian i wegan. Coraz więcej osób elastycznie podchodzi do swoich zwyczajów żywieniowych, decydując się na ograniczenie mięsa w niektórych lub nawet we wszystkich posiłkach.Portfolio marki GARDEN GOURMET® dzielimy na zamienniki mięsa oraz warzywne kreacje. Dzięki nim Szefowie Kuchni i Kucharze są w stanie stworzyć wiele ciekawych kreacji kulinarnych. 

DLA DOBRA PLANETY

To więcej niż trend: to zmiana sposobu odżywiania – mówi Artur Maciejewski, Dyrektor Nestlé Professional – Ludzie z różnych powodów podejmują decyzję o ograniczeniu spożywania mięsa. Ważnym argumentem są dla nich kwestie związane ze zdrowiem i ochroną środowiska.

Jednocześnie chcą mieć gwarancję wyśmienitego smaku potraw. 

GARDEN GOURMET® Sensational Burger odpowiada na te potrzeby. 

Doskonale smakuje, ma świetny profil żywieniowy  i w porównaniu z mięsnym odpowiednikiem, produkcja żywności na bazie roślin ma korzystniejszy wpływ na środowisko:

80% MNIEJSZY ŚLAD WĘGLOWY

75% MNIEJ UŻYTKOWANYCH GRUNTÓW

80% MNIEJSZE ZUŻYCIE ENERGII

Nestlé 2019 comparative LCA study. Comparative numbers are based on the GARDEN GOURMET Sensational Burger data and average data for beef burger, coming from dairy cow meat, consumed in restaurants in Europe. If you would like to access the study, please contact [email protected]