JESTEŚMY TYM CO JEMY

Portfolio marki GARDEN GOURMET® to produkty, które nie mają sobie równych. Fenomenalnie pyszne i o fenomenalnej teksturze oferują fenomenalne doznania smakowe. Produkty GARDEN GOURMET® są idealne dla osób, które chcą ograniczyć spożycie mięsa i nadal cieszyć się smacznym jedzeniem. To unikalne produkty dla osób, którym również zależy na przyszłości naszej planety i własnym zdrowiu.

ultimate burger

JEDZENIE NA BAZIE ROŚLIN JEST TERAZ DOSTĘPNE DLA KAŻDEGO!

Diety roślinne nie są już tylko dla wegetarian i wegan. Coraz więcej osób elastycznie podchodzi do swoich zwyczajów żywieniowych, decydując się na ograniczenie mięsa w niektórych lub nawet we wszystkich posiłkach.Portfolio marki GARDEN GOURMET® dzielimy na zamienniki mięsa oraz warzywne kreacje. Dzięki nim Szefowie Kuchni i Kucharze są w stanie stworzyć wiele ciekawych kreacji kulinarnych. 

DLA DOBRA PLANETY

To więcej niż trend: to zmiana sposobu odżywiania – mówi Artur Maciejewski, Dyrektor Nestlé Professional – Ludzie z różnych powodów podejmują decyzję o ograniczeniu spożywania mięsa. Ważnym argumentem są dla nich kwestie związane ze zdrowiem i ochroną środowiska.

Jednocześnie chcą mieć gwarancję wyśmienitego smaku potraw. 

GARDEN GOURMET® Sensational Burger odpowiada na te potrzeby. 

Doskonale smakuje, ma świetny profil żywieniowy  i w porównaniu z mięsnym odpowiednikiem, produkcja żywności na bazie roślin ma korzystniejszy wpływ na środowisko.